Zmäkčovače, filtračné média - Anex: Na odstránenie dusičnanov

Purolite A 520 E R.

Prejsť na web dodávateľa
 • Lokalita: Makov

Zaujímavé produkty iných firiem

Zmäkčovače, filtračné média - Aktívne uhlie

Zmäkčovače, filtračné média - Aktívne uhlie

Granulované aktívne uhlie je médium s extrémne vysokou absorpčnou schopnosťou. Podporuje rad absorpčných procesov vo vzťahu k množstvu rozpustných látok vo vode ako napr. pach, chlór, ťažké kovy, vírusy.

 • Lokalita: Makov
a

Zmäkčovače, filtračné média - Greensand: Zeolit oxidačné činidlo

Je známejší ako "zelený pieso". Účinne odstraňuje vodu z prírodneho železa mangánu a sírovodíka. Je to univerzalný produkt, ktorý v kombinácií manganistanu draselného má katalitické vlastnosti a tým môže viesť k zníženiu obsahu železa a mangánu.

 • Lokalita: Makov
ECO RX 100

Zmäkčovače, pre priemysel, Economic - ECO RX 100

Digitálny display s monitorom LCD. Nízke prevádzkové náklady (znížené množstvá vody a soli pre regeneráciu ložiska). 24hodinová pamäť v prípade výpadku prúdu. Proporcionálna regenerácia iónovýmenného ložiska (závislá od stupňa opotrebovania živice).

 • Lokalita: Makov
Podlahové teplovodné kúrenie Univenta

Podlahové teplovodné kúrenie Univenta

Ponúkame podlahové teplovodné kúrenie, systém Univenta.

 • Cena: 5,00 € za m2
 • Lokalita: Dolný Kubín
IPS-ionový polarizačný systém odstranovanie a zabraňovanie tvorby vodného kameňa

IPS-ionový polarizačný systém odstranovanie a zabraňovanie tvorby vodného kameňa

Prístroj polarizačnej úpravy vody podstatne obmedzuje tvorbu tvrdých usadenín (vodný kameň) a tým zvyšuje účinnosť a životnosť zariadení, ktoré s ňou prichádzajú do styku. IPS mení fyzikálne vlastnosti vody, no vôbec nemení jej zloženie.

 • Lokalita: Dolný Kubín
Elektrický vyvíjač pary GEYSER

Elektrický vyvíjač pary GEYSER

Zastúpenie výrobcu tepelnej techniky v SR. Ponuka elektrických vyvíjačov pary s parným výkonom od 10 kg/hod až po 160 kg/hod. Max. tlak pary 5,0 bar . Elektrický vyvíjač pary GEYSER je kompletne zmontovaný s čerpadlom, ovládaním vrátane všetkých armatúr.

 • Lokalita: Martin
dávkovacie čerpadlo chémie TEKNA EVO TPG

dávkovacie čerpadlá chémie TEKNA

Dávkovacie čerpadlá chémie pre presné dávkovanie chémie pre dezinfekciu pitnej vody, pre dávkovanie inhibítora na ochranu kotlových vôd, pre dávkovanie biocídu do chladiacich vôd, pre dávkovanie lúhu na zvyšenie pH vody,... Široká ponuka typov od manuálne ovládaných až po digitáne čerpadlá s vlastn...

 • Lokalita: Martin
horáky RIELLO

Horáky RIELLO

Predaj a servis horákov RIELLO. Horáky na zemný plyn, naftu, LPG, kombi horáky na dve palivá, modulované horáky, dvojstupňové horáky, jednostupňové horáky.

 • Lokalita: Martin
GARANT MARTIN, spol. s r.o.

Úprava vody

Návrh, dodávka a realizácia úpravy studničnej vody na pitnú vodu a úpravy vody pre priemysel. Realizácia úpravy vody pre rodinné domy, chaty, penzióny, hotely aj priemysel. Komplexné riešenie úpravy vody : zmäkčovanie vody, odželeznenie vody, odstránenie mangánu z vody, dezinfekcia vody, zníženie zá...

 • Lokalita: Martin
Úprava vody Garant

Úprava studničnej vody

Návrh, dodávka a realizácia úpravy studničnej vody na pitnú vodu. Realizácia úpravy vody pre rodinné domy, chaty, penzióny, hotely aj priemysel. Komplexné riešenie úpravy vody : zmäkčovanie vody, odželeznenie vody, odstránenie mangánu z vody, dezinfekcia vody, zníženie zákalu vody. Filtrácia vody zo...

 • Lokalita: Martin
a

Zmäkčovače, filtračné média - Crystal Right: Filtračný Zeolit

Určený na odstraňovanie železa, mangánu, tvrdosti vody, amoniaku a zvyšuje PH. Crystal Right je odolný proti silnej oxidácií chlóru.

 • Lokalita: Makov
a

Zmäkčovače, filtračné média - BIRM: Odstránenie železa a mangánu

Birm pôsobí ako katalyzátor ktorý zlepšuje reakcie medzi kyslíkom a zlúčeninami železa. Vyznačuje sa veľmi vysokou účinnosťou pri odstraňovaní mangánu a železa.

 • Lokalita: Makov
Odstraňovače vodného kameňa IPS

Odstraňovače vodného kameňa IPS

Ponúkame kvalitný produkt pre odstraňovanie vodného kameňa - IPS.

 • Cena: Podľa objednávky
 • Lokalita: Dolný Kubín
Digitálne riadený prietokový ohrievač CEX, prevedenie O a U

Digitálne riadený prietokový ohrievač CEX, prevedenie O a U

Digitálny elektronicky riadený prietokový ohrievač vody s programovatelným výkonom 11 kW alebo 13,5 kW pre jedno a viac odberových miest.

 • Cena: 233,73 € s DPH
 • Lokalita: Dolný Kubín
logo

Prietokové ohrievače vody, čerpadlá a elektrokotle (predaj, montáž, servis)

Z našej ponuky: podlahové teplovodné kúrenie , ohrievače vody - prietokové, akumulačné, odstraňovače vodného kameňa, elektrokotle Protherm, čerpadlá Grundfos, regulačné ventily, filtre na mechanické nečistoty.

 • Lokalita: Dolný Kubín
UV dezinfekcia vody

Dezinfekcia vody

Dezinfekcia vody formou UV žiarenia je lacné riešenie dezinfekcie vody bez požívania chémie a bez nutnosti obsluhy dezinfekcie vody počas prevádzky. Ponuka UV dezinfekcií od prietoku 1,0 m3/h až po 50 m3/h.

 • Lokalita: Martin
produkty Kurita na chemickú úpravu priemyselných vôd

Kurita - prípravky na chemickú úpravu priemyselných vôd

Zmesné chemické produkty pre ošetrenie vôd v chladiacich systémoch a kotolniach. Komplexné riešenie úpravy vody inhibítorom korózie, biocídom alebo množstvom ďalších produktov Kurita.

 • Lokalita: Martin
Garioninaval - tepelná technika

Kotly GARIONINAVAL

Výhradné zastúpenie v SR. Priemyselné kotly (parné kotly) a vyvíjače pary, ekonomizéry, spalinové kotly a kotly na ohrev oleja od výrobcu tepelnej techniky GARIONINAVAL. V ponuke je parný kotol dvojťahový aj trojťahový, vyvíjač pary trubkový aj beztrubkový, vyvíjač pary horizontálny aj vertikálny. Š...

 • Lokalita: Martin
Tabletova soľ

Tabletová soľ

Dodávka tabletovej soli pre zariadenia na úpravu vody. Balenie 25 kg. Dodávané množstvo od 25 kg až 10 t. Tabletová soľ vysokej čistoty 99,5% je určená hlavne ako regenerant pre úpravne vody.

 • Lokalita: Martin
Vyvíjač pary VPR

Vyvíjač pary Garioninaval VPR

Výhradné zastúpenie výrobcu tepelnej techniky GARIONINAVAL pre SR. Ponuka vyvíjačov pary s parným výkonom od 50 kg/hod až po 500 kg/hod. Mikroprocesorové riadenie Gariomatic ako štandardná výbava. Široká ponuka voliteľnej výbavy. Vyvíjač pary VPR je beztrubkový vyvíjač pary.

 • Lokalita: Martin

Kontakt

AQUA MONT-servise, s. r. o.

Adresa
Makov 211, 023 56 Makov
E-mail
email
Web
http://www.aquamont-servise.sk
Telefón
+421948670198

veľká mapa

Kontaktný formulár