Nakladač Lonking CDM833

Nominálny objem lopaty: 1.7 m3. Menovité zaťaženie: 3.0t. Jazdná rýchlosť - vpred: 6.5/12/38 km/h. Jazdná rýchlosť - vzad: 6.8/12.5/33.5 km/h. Maximálna stúpavosť: 30˚. Šírka / výška stroja: 2500/3120 mm. Dĺžka stroja: 6950mm. Rázvor náprav: 2850 mm. Rozchod kolies: 1850 mm.

Prejsť na web dodávateľa
 • Lokalita : Žilina

Zaujímavé produkty iných firiem

Vibračné dosky Weber MT

Vibračné dosky Weber MT

Ponúkame vibračné dosky od firmy Weber MT v prevedení od jednosmerných s hmotnosťou 70-113 kg cez reverzné s hmotnosťou 103 - 298 kg po reverzné s ťažkým prevedením s hmotnosťou 412 - 900 kg. Dosky profesionálnej rady sú výkonné, univerzálne a praktické. Kompaktné rozmery, sklopná rukoväť a praktick...

 • Lokalita : Žilina
Hliníkové nájazdy METALMEC

Hliníkové nájazdy METALMEC

Ponúkame hliníkové nájazdy pre Váš bager, nakladač, minirýpadlo, traktorbager, vibračný valec, iný stavebný stroj alebo motocykel, záhradnú techniku či invalidný vozík. Nosnosť od 272 kg do 26 ton.

 • Lokalita : Žilina
Neumeier NH 35

Kolesový nakladač NEUMEIER NH 35

Ako predajný partner nemeckej spoločnosti NEUMEIER vstupujeme na Slovenský trh s modelom malého kompaktného kolesového nakladača s označením NH35. Základné technické parametre stroja: Motor PERKINS 24,4 kW/2600rpm Tier III, hmotnosť 2 200 kg, Hydraulika Rexroth 47 l/min, max. výška čapu lopaty 2931 ...

 • Lokalita : Žilina
Hydraulické kladivá DNB

Hydraulické kladivá DNB breakers Korea

Našu ponuku sme rozšírili o hydraulické kladivá korejskej značky DNB breakers. Za výbornú cenu získate neoceniteľného pomocníka pri demolačných a iných búracích prácach. DNB breakers hydraulické búracie kladivá sa vyznačujú svojou spoľahlivosťou a vysokou úžitkovou hodnotou. Ponúkame Vám kvalitné hy...

 • Lokalita : Žilina
SANY

Stavebná technika - SANY

Firma sa zaoberá technikou na prepravu betónu, ale v ponuke sú aj stavebné stroje ako pásové rýpadlo, cestné a pozemné valce a mnoho iného.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
CHENGGONG

Stavebná technika - CHENGGONG

Firma GTB distribuuje čínsku značku CHENGGONG, má dávnu tradíciu výroby stavebnej techniky. Zameriava sa hlavne na kategóriu nakladačov, ktoré plne vyhovujú prísnym európskym normám.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Logo firmy

Stavebná technika - Elba

Väčšina komponentov do betonárne Elba sa vyrábajú v Nemecku o čom svedčí precízna kvalita spojená s ekonomikou prevádzky.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Kĺbový dumper

Stavebná technika - Terex

Americká spoločnosť Terex je tretím najsvätejším svetovým výrobcom stavebnej techniky. V ponuke firmy nájdete kompletný sortiment kolových rýpadiel, rýpadlo-nakladačov, minirýpadiel a v neposlednej rade grejdov a kĺbových či pevných demprov.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Tatra PHOENIX

Tatra

Firma dlhodobo pracuje s touto značkou a ponúka na predaj vozidlá - Tatra, sklápače, podvozky, ťahače. Novinkou je nová TATRA PHOENIX.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Logo firmy

Špecifické služby

Okrem iného sa firma venuje aj špecifickým požiadavkám zákazníkov, ako napr. montuje lisy na kovový odpad, ponúka vyprosťovacie a odťahové systémy, hasičské nadstavby alebo rôzne typy návesov a prívesov /sklápacie, na kovový šrot atď.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Autorizovaný partner TAKEUCHI

Autorizovaný partner TAKEUCHI

Od 01.09.2012 sme sa stali autorizovaným servisným a predajným partnerom značky TAKEUCHI. Táto značka je určite pojmom hlavne ako priekopník v konštrukcii otočného bagra. Koncepcia jednoduchosti a špičkovej kvality zaručuje pre zákazníka značné benefity v porovnaní s konkurenciou. Ponukou preverenýc...

 • Lokalita : Žilina
EURO zaves

EURO závesy

Ponúkame kvalitné EURO závesy. Kategória produktov je nasledovná : EURO závesy samo-vyvažovacie prevažne sa používajú pre manipulácii EURO paliet žeriavom - kategória EZS, EURO závesy vyvažované prevesovaním použiteľné na manipuláciu paliet hydraulickými rukami - kategória EZP, EURO závesy špeciálne...

 • Lokalita : Žilina
Gumové pásy VemaTRACK Holandsko

Gumové pásy VemaTRACK Holandsko

Gumové pásy no.1 v Europe = VemaTRACK Holandsko. Špičková kvalita za dostupné ceny. Kvalitné gumové pásy certifikované podľa ISO ISO/TS16949:2009. Ideálny pomer 50% syntetickej gumy a 50% prírodného kaučuku pre optimálnu životnosť bez použitia recyklovanej gumy. Vystužovacie lana sú zo silnej nelego...

 • Lokalita : Žilina
AMMANN

Stavebná technika - AMMANN

Spoločnosť, ktorú firma GTB distribuuje je popredný svetový výrobca valcovej techniky. Primárne sa špecializuje na vývoj a výrobu tandemových a gumových vibračných valcov strednej a ťažkej triedy.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Triman

Stavebná technika - Triman

Zameriava sa hlavne na projektovanie, výrobu a predaj kompletného sortimentu zariadenia pre zapracovávanie všetkých druhov minerálov. Špecializuje sa predovšetkým na spracovávanie nerastných surovín na drť určenej pre použitie v inžinierskych podzemných a vodných stavbách.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Logo firmy

Stavebná technika - INTRAME

V pomerne krátkej dobe sa INTRAME etabloval ako výrobca obalovín a vyvinul vlastnú radu kontinuálnych a cyklických výrobní. INTRAME rozšírila svoju ponuku tiež o tzv. ultra-mobilní obalovne, ďalšie modulárne a stacionárne obalovne a tiež o moderné recyklačné riešenia.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Pokladač asfaltu SUMITOMO

Pokladač asfaltu SUMITOMO

V ponuke distribúcie firmy je aj japonská značka SUMITOMO. To napovedá, že ide skutočne o kvalitu vo svojej triede. Sumitomo ako jediná značka vybavuje modely hydraulickým rozkladom.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Magma

Magma

Predaj vozidiel tejto značky umožňuje kupujúcemu využívať vozidlo, ktoré je konštruované ako nosič výmenných nadstavieb, čo umožňuje celoročné využitie vozidla s nespočetným množstvom nadstavieb.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Servis

Servis vozidiel

Firma zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis vozidiel zn. TATRA a AVIA. Servisuje tiež všetky ostatné nákladné vozidlá. Firma disponuje dielňami šiestimi montážnymi jamami + ďalšími deviatimi státiami pre servis vozidiel. V ponuke je kompletný servis.

 • Lokalita : Liptovský Hrádok
Hydraulické nadstavby

Dodávanie a montovanie

Firma dodáva a zároveň aj montuje hydraulické stavebné ruky EFFER špeciálne nadstavby mliekárenské cisterny, autodomiešavače, ramenové a hákové, kontajnerové nakladače, oplenové prívesy WILD, návesové a pevné cisterny FELDBINDER, na prepravu sypkých hmôt a na prepravu kvapalín (aj potravinárske).

 • Lokalita : Liptovský Hrádok

Kontakt

MaS technik, s.r.o.

Adresa
Rajecká cesta 32, 010 01 Žilina
E-mail
email
Web
http://www.mastechnik.sk
Telefón
+421901710790

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.

veľká mapa

Kontaktný formulár